Auto na Akumulator S2388 Jeep Czerwony 4x45W
Dostępność: Duża dostępność 73 szt.
Cena: 972.00
Dostępność: Duża dostępność 73 szt.
Cena: 972.00
Jeep na Akumulator S2388
Czy Twoje dziecko już od najmłodszych lat marzy o tym, by móc prowadzić samochód? Możesz mu to umożliwić, obdarowując go samochodem akumulatorowym w terenowej odsłonie. Pozwól dziecku poczuć odpowiedzialność i samodzielność, jakie płyną z użytkowania nieosiągalnego dla niego sprzętu. Pamiętaj, że solidnie wykonany sprzęt to podstawa - dlatego bez obaw wybierz S2388.
model S2788 zaprojektowano z dbałością o najmniejszy szczegół, co wpływa na pozytywne odczucia młodego rajdowcy. Trwała i masywna konstrukcja w połączeniu z wysokogatunkowymi materiałami odpowiadają za doskonałą zabawę przez długie lata oraz odporność na uszkodzenia. Atrakcyjność modelu podnoszą otwierane drzwi, dzięki czemu jazda będzie dużo przyjemniejsza i pełna przygód. Ten dziecięcy samochód akumulatorowy z pewnością sprosta oczekiwaniom młodych fanów motoryzacji. Dlaczego? Warto zwrócić uwagę na jego unikalny design, silnik 4x45 W, automatyczną skrzynię biegów oraz podświetlaną deskę rozdzielczą . Wygodne siedzisko pozwoli nam wygodnie siedzieć podczas podróży.
Terenowe Auto S2388 osadzone jest na dużych, wykonanych z miękkiego materiału kołach. Dzięki temu autem możemy poruszać się nie tylko po twardej powierzchni, ale też po delikatnych nierównościach. Duży prześwit pozwoli pokonać nam napotkane podczas wycieczek przeszkody.
Wymiary pojazdu: 116 cm x 69 cm x 80 cm
Waga pojazdy: 23 kg
Wymiary opakowania: 109 cm x 70 cm x 44 cm
Waga z opakowaniem: 27 kg
| Informacje o produkcie | |
| Marka | Jeep |
| Model | Jeep S2388 |
| Kolor | Biały |
| Napęd | 4x45W |
| Akumulator | 12V10Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 116cm x 69cm x 80cm |
| Prędkość | 3-5 km/h |
| Masa Własna | 25kg |
| Max. Obciążenie | 35kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | 1-2 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | + |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | Mikro SD, FM Radio, Bluetooth |
| Długość towaru w centymetrach | 75 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 115 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 50 |
| Waga gabarytowa w gramach | 71875 |
Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcyInformacje o bezpieczeństwie
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa samochodów dla dzieci oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR):
* Ryzyko wypadku: Zawsze nadzoruj dziecko podczas korzystania z pojazdu. Upewnij się, że teren jest bezpieczny, z dala od ruchu ulicznego, schodów, basenów i innych potencjalnych zagrożeń.
* Ograniczenia wagowe i wiekowe: Przestrzegaj ograniczeń wagowych i wiekowych określonych przez producenta. Zbyt duże obciążenie lub użytkowanie przez dziecko poza zakresem wiekowym może prowadzić do niebezpiecznych sytuacji.
* Używanie w odpowiednich warunkach: Nie używaj pojazdu w deszczu, śniegu lub innych trudnych warunkach atmosferycznych. Mokra nawierzchnia może być śliska, a elektronika pojazdu może ulec uszkodzeniu.
* Bezpieczeństwo baterii: Używaj wyłącznie baterii zalecanych przez producenta. Nie mieszaj starych i nowych baterii. Regularnie sprawdzaj stan baterii i wymieniaj je, gdy są uszkodzone lub zużyte. Nieprawidłowa obsługa baterii może spowodować pożar lub wybuch.
* Ochrona przed przegrzaniem: Nie pozostawiaj pojazdu na bezpośrednim słońcu przez dłuższy czas. Może to doprowadzić do przegrzania baterii i innych komponentów.
* Regularna konserwacja: Sprawdzaj regularnie stan techniczny pojazdu, w tym hamulce, kierownicę, koła i inne elementy. Upewnij się, że wszystkie śruby i nakrętki są dobrze dokręcone. Uszkodzone lub zużyte części należy niezwłocznie wymienić.
* Używanie ochraniaczy: Zalecam, aby dziecko używało kasku, ochraniaczy na kolana i łokcie podczas korzystania z pojazdu, aby zminimalizować ryzyko urazów w razie upadku.
* Instrukcja obsługi: Przeczytaj uważnie instrukcję obsługi przed pierwszym użyciem pojazdu. Upewnij się, że dziecko rozumie zasady bezpiecznego użytkowania pojazdu.
* Przechowywanie: Przechowuj pojazd w suchym i bezpiecznym miejscu, z dala od źródeł ciepła i wilgoci.
* Utylizacja: Zutylizuj zużyte baterie i uszkodzony pojazd zgodnie z lokalnymi przepisami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl