Auto na Akumulator Buggy UTV-MX Niebieski Spider Lakier
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 1770.00
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 1770.00
Auto na Akumulator Buggy UTV-MX
Czy Twoje dziecko już od najmłodszych lat marzy o tym, by móc prowadzić samochód? Możesz mu to umożliwić, obdarowując go samochodem akumulatorowym w terenowej odsłonie. Pozwól dziecku poczuć odpowiedzialność i samodzielność, jakie płyną z użytkowania nieosiągalnego dla niego sprzętu. Pamiętaj, że solidnie wykonany sprzęt to podstawa - dlatego bez obaw wybierz XMX613.
Auto XMX613 zaprojektowano z dbałością o najmniejszy szczegół, co wpływa na pozytywne odczucia młodego rajdowcy. Trwała i masywna konstrukcja w połączeniu z wysokogatunkowymi materiałami odpowiadają za doskonałą zabawę przez długie lata oraz odporność na uszkodzenia. Atrakcyjność modelu podnoszą otwierane drzwi i amortyzatory, na których jest osadzony, dzięki czemu jazda po nierównych i wyboistych terenach będzie dużo przyjemniejsza i pełna przygód.
Ten dziecięcy samochód akumulatorowy z pewnością sprosta oczekiwaniom młodych fanów motoryzacji. Dlaczego? Warto zwrócić uwagę na jego realny design, silniki 4x60W, automatyczną skrzynię biegów z trzema prędkościami oraz światła z przodu i z tyłu pojazdu. Zdecydowanie warto zwrócić uwagę na imponujące prędkości od 3 do 8 km/h, jakie osiąga ten model.
Akumulatorowe auto nie oznacza, że Twoje dziecko może prowadzić je w pełnej swobodzie - zawsze możesz kontrolować jego prędkość, używając pilota. Model ten przeznaczony jest dla dzieci od 3 roku życia, jednak pod czujną opieką rodzica mogą z niego korzystać nawet młodsi kierowcy. Auto terenowe posiada certyfikat CE, zapewniający o bezpiecznym użytkowaniu. Urozmaić rodzinne spacery z młodym miłośnikiem aut za kierownicą.
Wymiary opakowania: 150 x 82 x 46 cm
Waga z opakowaniem: 42 kg
Max. Obciążenie - 50 kg
| Informacje o produkcie | |
| Marka | Pozostałe, Lean Cars |
| Model | XMX613 |
| Kolor | Niebieski Spider, Niebieski |
| Napęd | 4x60W |
| Akumulator | 24V7Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 142cm x 92cm x 86cm |
| Prędkość | 3-8 km/h |
| Masa Własna | 34kg |
| Max. Obciążenie | 50kg, 50 |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | 1-2 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | + |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3 prędkości |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Audio | SD, Wejście MP3, USB Bluetooth |
| Stan | Nowy |
| Kod producenta | BUGGY UTV-MX 4x60W |
| Wiek dziecka | 3 lata + |
| Długość pojazdu | 142 |
| Szerokość pojazdu | 92 |
| Liczba miejsc | 2 |
| Liczba drzwi | 2 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 42 |
| Długość towaru w centymetrach | 85 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 155 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 50 |
| Waga gabarytowa w gramach | 109791.67 |
Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcyInformacje o bezpieczeństwie
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa samochodów dla dzieci oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR):
* Ryzyko wypadku: Zawsze nadzoruj dziecko podczas korzystania z pojazdu. Upewnij się, że teren jest bezpieczny, z dala od ruchu ulicznego, schodów, basenów i innych potencjalnych zagrożeń.
* Ograniczenia wagowe i wiekowe: Przestrzegaj ograniczeń wagowych i wiekowych określonych przez producenta. Zbyt duże obciążenie lub użytkowanie przez dziecko poza zakresem wiekowym może prowadzić do niebezpiecznych sytuacji.
* Używanie w odpowiednich warunkach: Nie używaj pojazdu w deszczu, śniegu lub innych trudnych warunkach atmosferycznych. Mokra nawierzchnia może być śliska, a elektronika pojazdu może ulec uszkodzeniu.
* Bezpieczeństwo baterii: Używaj wyłącznie baterii zalecanych przez producenta. Nie mieszaj starych i nowych baterii. Regularnie sprawdzaj stan baterii i wymieniaj je, gdy są uszkodzone lub zużyte. Nieprawidłowa obsługa baterii może spowodować pożar lub wybuch.
* Ochrona przed przegrzaniem: Nie pozostawiaj pojazdu na bezpośrednim słońcu przez dłuższy czas. Może to doprowadzić do przegrzania baterii i innych komponentów.
* Regularna konserwacja: Sprawdzaj regularnie stan techniczny pojazdu, w tym hamulce, kierownicę, koła i inne elementy. Upewnij się, że wszystkie śruby i nakrętki są dobrze dokręcone. Uszkodzone lub zużyte części należy niezwłocznie wymienić.
* Używanie ochraniaczy: Zalecam, aby dziecko używało kasku, ochraniaczy na kolana i łokcie podczas korzystania z pojazdu, aby zminimalizować ryzyko urazów w razie upadku.
* Instrukcja obsługi: Przeczytaj uważnie instrukcję obsługi przed pierwszym użyciem pojazdu. Upewnij się, że dziecko rozumie zasady bezpiecznego użytkowania pojazdu.
* Przechowywanie: Przechowuj pojazd w suchym i bezpiecznym miejscu, z dala od źródeł ciepła i wilgoci.
* Utylizacja: Zutylizuj zużyte baterie i uszkodzony pojazd zgodnie z lokalnymi przepisami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl