Auto na Akumulator Jeep JJ245 Czarny
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 891.00
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 891.00
Auto na Akumulator Jeep JJ245
Który kilkulatek nie marzy o tym, by móc usiąść za sterami własnego pojazdu i wyruszyć w podróż na plac zabaw? Z naszym terenowym autkiem JJ245 jest to możliwe! Pojazd na akumulator urozmaica i ułatwia rodzinne wycieczki i spacery, pozwalając dziecku na wygodne i przyjemne podróżowanie.
Kilka zalet dziecięcego auta na akumulator, które z pewnością spełnią oczekiwania zarówno Twoje, jak i malucha: - klasyczny kolor połączony z dużą, solidną konstrukcją, - intuicyjna obsługa, - pasy bezpieczeństwa - dołączony do zestawu pilot 2.4G, - doskonale dopasowane podzespoły.
To oczywiście tylko kilka z nich — resztę sprawdźcie sami. Pomimo swej ogromnej ładowności, jeep jest bardzo komfortowy i reprezentacyjny. Dziecięcy pojazd napędzany dwoma silnikami o mocy 45W i akumulatorami 2x6V4Ah nie rozczaruje nikogo. Dziecięce auto JJ245 na akumulator kryje w sobie pierwszorzędne wyposażenie. Szerokie miękkie siedzisko zostało wykończone czarną skórą ekologiczną, podnoszącą komfort podróżowania. Kanapa kierowcy połączona jest ze specjalnym pasem, co w duecie z zamykanymi od wewnątrz drzwiami gwarantuje bezpieczną zabawę.
Wybierając auto na akumulator, warto zwrócić uwagę na osadzenie konstrukcji na miękkich koła EVA gwarantujących najwyższy komfort jazdy po nawierzchniach różnego typu. Jak działa prezentowany pojazd? Samochód odpalany jest przyciskiem. Po jego wciśnięciu wystarczy wybrać kierunek, a następnie wcisnąć pedał gazu. Nie martwcie się — stale możecie sprawować kontrolę nad pojazdem, używając do tego dołączonego do zestawu pilota 2.4G.
Klasyczny jeep jj245 według zaleceń producenta przeznaczony jest dla wszystkich maluchów powyżej 3. roku życia, jednak dołączony do zestawu pilot umożliwia zabawę również młodszym dzieciom. Dziecięcy pojazd elektryczny został oznakowany certyfikatem CE, co świadczy o jego bezpiecznej i mocnej konstrukcji. Akumulatorowy model jeepa przyniesie ogrom radości każdemu małemu kierowcy — sprawdźcie to sami.
Wymiary opakowania: - 114 cm x 60 cm x 39 cm.
Waga opakowania: - 20 kg.
| Informacje o produkcie | |
| Marka | Jeep |
| Model | Jeep JJ245 |
| Kolor | Czarny |
| Napęd | 2x45W |
| Akumulator | 2x6V4Ah |
| Skrzynia Biegów | 3 Prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 110cm x 61cm x 63cm |
| Prędkość | 3-5km/h 5-6km/h |
| Masa Własna | 18 kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | + |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | Wejście MP3 |
| Długość towaru w centymetrach | 65 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 120 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 45 |
| Waga gabarytowa w gramach | 58500 |
Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcyInformacje o bezpieczeństwie
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa samochodów dla dzieci oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR):
* Ryzyko wypadku: Zawsze nadzoruj dziecko podczas korzystania z pojazdu. Upewnij się, że teren jest bezpieczny, z dala od ruchu ulicznego, schodów, basenów i innych potencjalnych zagrożeń.
* Ograniczenia wagowe i wiekowe: Przestrzegaj ograniczeń wagowych i wiekowych określonych przez producenta. Zbyt duże obciążenie lub użytkowanie przez dziecko poza zakresem wiekowym może prowadzić do niebezpiecznych sytuacji.
* Używanie w odpowiednich warunkach: Nie używaj pojazdu w deszczu, śniegu lub innych trudnych warunkach atmosferycznych. Mokra nawierzchnia może być śliska, a elektronika pojazdu może ulec uszkodzeniu.
* Bezpieczeństwo baterii: Używaj wyłącznie baterii zalecanych przez producenta. Nie mieszaj starych i nowych baterii. Regularnie sprawdzaj stan baterii i wymieniaj je, gdy są uszkodzone lub zużyte. Nieprawidłowa obsługa baterii może spowodować pożar lub wybuch.
* Ochrona przed przegrzaniem: Nie pozostawiaj pojazdu na bezpośrednim słońcu przez dłuższy czas. Może to doprowadzić do przegrzania baterii i innych komponentów.
* Regularna konserwacja: Sprawdzaj regularnie stan techniczny pojazdu, w tym hamulce, kierownicę, koła i inne elementy. Upewnij się, że wszystkie śruby i nakrętki są dobrze dokręcone. Uszkodzone lub zużyte części należy niezwłocznie wymienić.
* Używanie ochraniaczy: Zalecam, aby dziecko używało kasku, ochraniaczy na kolana i łokcie podczas korzystania z pojazdu, aby zminimalizować ryzyko urazów w razie upadku.
* Instrukcja obsługi: Przeczytaj uważnie instrukcję obsługi przed pierwszym użyciem pojazdu. Upewnij się, że dziecko rozumie zasady bezpiecznego użytkowania pojazdu.
* Przechowywanie: Przechowuj pojazd w suchym i bezpiecznym miejscu, z dala od źródeł ciepła i wilgoci.
* Utylizacja: Zutylizuj zużyte baterie i uszkodzony pojazd zgodnie z lokalnymi przepisami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl