Auto na Akumulator Mercedes GLC 63S Lakier MP4
Dostępność: Średnia dostępność 39 szt.
Cena: 2035.00
Dostępność: Średnia dostępność 39 szt.
Cena: 2035.00
Auto na akumulator Mercedes GLC 63S dwuosobowy
Samochody oznaczone logo marki Mercedes są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych pojazdów. Prezentowany model spod znaku trójramiennej gwiazdy ukrywa w sobie wiele nowinek technologicznych, co w połączeniu z przyciągającym wzrok designem sprawia, że można określić go synonimem ekskluzywności. Jeśli Twoje dziecko już od pierwszych lat życia fascynuje się mijanymi podczas spaceru pojazdami, spraw mu ogromną radość, wręczając mu własnego, Mercedesa. Radość gwarantowana!
Dziecięce auto odznacza się wieloma zaletami — czterema mocnymi silnikami po 45W każdy, kołami EVA wykonanymi ze specjalnego tworzywa sztucznego, a także pilotem 2.4G, który pozwoli rodzicom na sprawowanie kontroli nad pojazdem małego rajdowca i jego pasażera! Elementy te w połączeniu z mocnym akumulatorem sprawiają, że pojazd jest nie tylko rewelacyjnie wykonany, ale gwarantuje fantastyczną, bezpieczną zabawę. Dziecięce autko posiada automatyczną skrzynię biegów, umożliwiającą jazdę w prędkości od 3 do 5 km/h.
Wnętrze pojazdu prezentuje się tak samo dobrze, jak jego nadwozie. Mały kierowca i pasażer mają do swojej dyspozycji miękki, wykonany z ekoskóry dwuosobowy fotel połączony z pasem bezpieczeństwa, a także kierownicę z przyciskami aktywującymi melodyjki co sprawia, że młodzi kierowcy poczują się jak prawdziwi rajdowcy.
Pojazd na akumulator został wykonany z atestowanych materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu oznaczono go certyfikatem CE. Mercedes przeznaczony jest dla wszystkich dzieci powyżej 3. roku życia, jednak możliwość sterowania nim za pomocną dołączonego do zestawu pilota 2.4G, umożliwia zabawę nawet młodszym pociechom. Montaż auta jest prosty, zajmuje około 20-30 minut.
Wymiary pojazdu:
138 cm x 86 cm x 64 cm
| Informacje o produkcie | |
| Marka | Mercedes |
| Model | Mercedes GLC 63S XMX608 |
| Kolor | Niebieski Lakierowany |
| Napęd | 4x45W |
| Akumulator | 12V10Ah |
| Skrzynia Biegów | 3 Prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 138cm x 86cm x 64cm |
| Prędkość | 2-8 km/h |
| Masa Własna | 32kg |
| Max. Obciążenie | 50kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | + |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3 prędkości |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | USB, Panel dotykowy LCD MP4 |
| Długość towaru w centymetrach | 90 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 140 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 70 |
| Waga gabarytowa w gramach | 147000 |
Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcyInformacje o bezpieczeństwie
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa samochodów dla dzieci oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR):
* Ryzyko wypadku: Zawsze nadzoruj dziecko podczas korzystania z pojazdu. Upewnij się, że teren jest bezpieczny, z dala od ruchu ulicznego, schodów, basenów i innych potencjalnych zagrożeń.
* Ograniczenia wagowe i wiekowe: Przestrzegaj ograniczeń wagowych i wiekowych określonych przez producenta. Zbyt duże obciążenie lub użytkowanie przez dziecko poza zakresem wiekowym może prowadzić do niebezpiecznych sytuacji.
* Używanie w odpowiednich warunkach: Nie używaj pojazdu w deszczu, śniegu lub innych trudnych warunkach atmosferycznych. Mokra nawierzchnia może być śliska, a elektronika pojazdu może ulec uszkodzeniu.
* Bezpieczeństwo baterii: Używaj wyłącznie baterii zalecanych przez producenta. Nie mieszaj starych i nowych baterii. Regularnie sprawdzaj stan baterii i wymieniaj je, gdy są uszkodzone lub zużyte. Nieprawidłowa obsługa baterii może spowodować pożar lub wybuch.
* Ochrona przed przegrzaniem: Nie pozostawiaj pojazdu na bezpośrednim słońcu przez dłuższy czas. Może to doprowadzić do przegrzania baterii i innych komponentów.
* Regularna konserwacja: Sprawdzaj regularnie stan techniczny pojazdu, w tym hamulce, kierownicę, koła i inne elementy. Upewnij się, że wszystkie śruby i nakrętki są dobrze dokręcone. Uszkodzone lub zużyte części należy niezwłocznie wymienić.
* Używanie ochraniaczy: Zalecam, aby dziecko używało kasku, ochraniaczy na kolana i łokcie podczas korzystania z pojazdu, aby zminimalizować ryzyko urazów w razie upadku.
* Instrukcja obsługi: Przeczytaj uważnie instrukcję obsługi przed pierwszym użyciem pojazdu. Upewnij się, że dziecko rozumie zasady bezpiecznego użytkowania pojazdu.
* Przechowywanie: Przechowuj pojazd w suchym i bezpiecznym miejscu, z dala od źródeł ciepła i wilgoci.
* Utylizacja: Zutylizuj zużyte baterie i uszkodzony pojazd zgodnie z lokalnymi przepisami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl