Traktor na Akumulator z Przyczepą CH9959 Żółty
Dostępność: Średnia dostępność 44 szt.
Cena: 824.00
Dostępność: Średnia dostępność 44 szt.
Cena: 824.00
Traktor na akumulator z przyczepą
Kilkuletnie dzieci uwielbiają różnego rodzaju pojazdy — niektóre fascynują się samochodami wyścigowymi, natomiast inne podziwiają motory lub pojazdy budowlane. U nas znajdziesz prezent dla każdego z nich. Co powiecie na zasilany akumulatorem i silnikami traktor z przyczepą, za którego sterami może usiąść każdy maluch?
Prezentowany traktor z pewnością wywoła uśmiech na twarzy dziecka, gwarantując mu zupełnie inny wymiar zabawy. Po wygodnym usadowieniu się na fotelu kierowcy, maluch może wcisnąć guzik START, wybrać przełącznikiem prędkość — niską lub wysoką, a następnie docisnąć nóżką pedał gazu. Uwaga, traktor ruszył przed siebie! Podczas zabaw malucha zadbajcie o to, by zapinał pasy bezpieczeństwa, a także korzystał z niskiej prędkości — z czasem przestawcie ją na wyższą, by kierowca odczuwał jeszcze większą frajdę z zabawy.
Traktor z przyczepą dla kilkuletnich dzieci prezentuje się rewelacyjnie — jesteśmy przekonani, że takie samo zdanie będą mieć mali kierowcy. W jeg0 konstrukcji znajdują się wszystkie charakterystyczne dla pojazdów budowlanych elementy. Wewnątrz umieszczono czarny fotel , naprzeciwko którego ulokowano obrotową kierownicę , przyciski sterowania oraz panel muzyczny z wejściem USB i bluetooth
Traktor dla kilkulatków został wykonany z atestowanego, solidnego tworzywa. Jego konstrukcja oparta jest na czterech kołach. Koła te posiadają bieżnikowaną strukturę, dzięki czemu maluch może przejechać swą koparką po nawierzchniach różnego typu, nie generując uciążliwego hałasu podczas swej zabawy. Pojazd dla malucha zasilany jest akumulatorem o mocy 12V7Ah, czemu towarzyszą silniki 2x45W. Podzespoły te umożliwiają zabawę w prędkości w przedziale od 2 do 4 km/h. Traktor przeznaczony jest zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek powyżej 3. roku życia — jedynym ograniczeniem jest obciążenie powyżej 35 kg. Pojazd budowlany posiada certyfikat CE, zapakowany jest w oryginalny karton.
Wymiary Traktora: 148cm x 66cm x 59cm
Waga: 15.5kg
Wymiary opakowania: 90cm x 53cm x 44cm
Waga z opakowaniem: 19 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | Traktor CH9959 |
| Kolor | Żółty |
| Napęd | 2x45W |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Skrzynia Biegów | 2 prędkości ( bieg szybki/wolny) |
| Wymiary Pojazdu | 148cm x 66cm x 59cm |
| Prędkość | 2-4 km/h |
| Masa Własna | 15.5kg |
| Max. Obciążenie | 35kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | 1-2 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | X |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Plastikowe |
| Koła | Plastikowe z gumową opaską |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | USB, Bluetooth, FM Radio |
| Długość towaru w centymetrach | 55 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 95 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 50 |
| Waga gabarytowa w gramach | 43541.67 |
| Marka | Lean Cars |
| Stan | Nowy |
Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcyInformacje o bezpieczeństwie
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa samochodów dla dzieci oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR):
* Ryzyko wypadku: Zawsze nadzoruj dziecko podczas korzystania z pojazdu. Upewnij się, że teren jest bezpieczny, z dala od ruchu ulicznego, schodów, basenów i innych potencjalnych zagrożeń.
* Ograniczenia wagowe i wiekowe: Przestrzegaj ograniczeń wagowych i wiekowych określonych przez producenta. Zbyt duże obciążenie lub użytkowanie przez dziecko poza zakresem wiekowym może prowadzić do niebezpiecznych sytuacji.
* Używanie w odpowiednich warunkach: Nie używaj pojazdu w deszczu, śniegu lub innych trudnych warunkach atmosferycznych. Mokra nawierzchnia może być śliska, a elektronika pojazdu może ulec uszkodzeniu.
* Bezpieczeństwo baterii: Używaj wyłącznie baterii zalecanych przez producenta. Nie mieszaj starych i nowych baterii. Regularnie sprawdzaj stan baterii i wymieniaj je, gdy są uszkodzone lub zużyte. Nieprawidłowa obsługa baterii może spowodować pożar lub wybuch.
* Ochrona przed przegrzaniem: Nie pozostawiaj pojazdu na bezpośrednim słońcu przez dłuższy czas. Może to doprowadzić do przegrzania baterii i innych komponentów.
* Regularna konserwacja: Sprawdzaj regularnie stan techniczny pojazdu, w tym hamulce, kierownicę, koła i inne elementy. Upewnij się, że wszystkie śruby i nakrętki są dobrze dokręcone. Uszkodzone lub zużyte części należy niezwłocznie wymienić.
* Używanie ochraniaczy: Zalecam, aby dziecko używało kasku, ochraniaczy na kolana i łokcie podczas korzystania z pojazdu, aby zminimalizować ryzyko urazów w razie upadku.
* Instrukcja obsługi: Przeczytaj uważnie instrukcję obsługi przed pierwszym użyciem pojazdu. Upewnij się, że dziecko rozumie zasady bezpiecznego użytkowania pojazdu.
* Przechowywanie: Przechowuj pojazd w suchym i bezpiecznym miejscu, z dala od źródeł ciepła i wilgoci.
* Utylizacja: Zutylizuj zużyte baterie i uszkodzony pojazd zgodnie z lokalnymi przepisami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl